
Förlängningskabel Med Grenkontakt HeissnerSmart Light 2-polig För LED Vit belysning
fr. 262 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Kabellängd
Beskrivning
Vattentät förlängningskabel med grenkontakt, 2-polig för LED vit belysning. Ingår i Heissner Smart Light serien.
Egenskaper
| Varumärke | Heissner |
|---|---|
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP68 |
| Serie | Smart Light |
| Produkttyp | Förlängsningssladd |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5, 10 m |
| Höjd | 150, 160 mm |
| Vikt | 0,46, 0,81 kg |
| Bredd | 70, 85 mm |
| Längd | 5000, 10000 mm |
