Förlängningskabel Med Grenkontakt Heissner Smart Light 4-polig För LED RGB Belysning 1 m
293 kr
30 dagars prisgaranti

Smart Light 4-polig För LED RGB Belysning 1 m
293 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HeissnerBeskrivning
Vattentät förgreningskabel 1m, 4-polig för LED RGB belysning. Ingår i Heissner Smart Light serien.
Egenskaper
| Varumärke | Heissner |
| Art.Nr. | L533-00 |
| Färg | Svart |
| Kabellängd | 1 m |
| Höjd | 20 mm |
| IP-Klassning | IP68 |
| Serie | Smart Light |
| Produkttyp | Förlängsningssladd |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 20 mm |
| Längd | 1000 mm |
| EAN-nr | 4006873425199 |

