Förlängningskabel Star Trading Golden Warm White och Crispy Ice White
Lägsta totalpris 98:-
49 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti

Golden Warm White och Crispy Ice White
2 st / 98 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förlängningskabel för artiklarna i Golden Warm White och Crispy Ice White, passar även till svarta Trassel med artikel nr 802-6x. 10m svart kabel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Förlängningskabel för artiklarna i Golden Warm White och Crispy Ice White, passar även till svarta Trassel med artikel nr 802-6x. 10m svart kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-90 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 10000 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | Golden Warm White, Crispy Ice White |
| Typ | Förlängningskabel |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 10000 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482054142 |

