Gängglas Gnosjö Konstsmide Vega Mini Klart
Rek. pris 282 kr
273 kr
264 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Vega Mini Klart
264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Gängglas Gnosjö Konstsmide Vega Mini Klart är ett klart gängglas till Vägglykta Vega Mini.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 417-001 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Klar |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 245 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Vega |
| Sockel | E27 |
| Typ | Reservglas |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 220 mm |
| EAN-nr | 7318304170019 |

