



Hörnfäste Hide-A-LiteSharp WallGrå
675 kr 885 kr
Spara 24 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg

Sharp Wall
Grå 675 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tillbehör Hörnfäste Sharp Wall.
Montagetillbehör för installation av Sharp Wall för dig som önskar placera din armatur i ett 90° hörn.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
|---|---|
| Art.Nr. | 4233 |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4233 |
| Höjd | 46 mm |
| Längd | 136 mm |
| Vikt | 0,23 kg |
| Bredd | 78 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Sharp |
| Sockel | Ingen |
| Typ | Hörnfäste |
| EAN-nr | 7392971145266 |
