Hörnfäste Norlys Sandvik 148
fr.318 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sandvik 148
318 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Hörnfäste till Sandvik artikel 1731 och 1732. Finns i tre olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Aluminium, Antracitgrå, Vit |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Håltagningsmått | 37x97 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Sandvik |
| Typ | Väggfäste |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 88 mm |
| Sensor | Nej |

