Markfäste Markslöjd Garden 24
Rek. pris 449 kr
282 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Garden 24
282 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markfäste Markslöjd Garden 24 är en bottenplatta i svart metall som passar till Garden 24-systemet. Det används vid montering av spotar och pollare på exempelvis trall.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Markfäste Markslöjd Garden 24 är en bottenplatta i svart metall som passar till Garden 24-systemet. Det används vid montering av spotar och pollare på exempelvis trall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107996 |
| Färg | Svart |
| Utförande | Markfäste |
| Höjd | 3 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Serie | Garden 24 |
| Vikt | 1,05 kg |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 7330024588868 |
