Markfäste Norlys Asker
981 kr
885 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Asker
885 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Markfäste 117
Markfäste för Asker stolpar. Detta fäste skall grävas ned. Djupet är 50 cm
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7748321 |
| Färg | Galvaniserad |
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 490 mm |
| Typ | Markfäste |
| Bredd | 240 mm |
| EAN-nr | 7042891170007 |

