Markfäste Norlys Molde/Asker
Rek. pris 830 kr
699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Molde/Asker
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Markfäste 1908
Markfäste för Molde och Asker pollare. Detta fäste skall grävas ned. Djupet är 50 cm
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7747469 |
| Färg | Stål |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Material | Galvanisert stål |
| Serie | Molde |
| Produkttyp | Veggfeste |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7042891908006 |

