Markfäste Norlys Namsos
927 kr
809 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Namsos
809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Markfäste till pollare Namsos från Norlys.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7703078 |
| Färg | Galvaniserad |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Typ | Markfäste |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 7042891130001 |

