Markfäste Norlys till Pollare
Rek. pris 792 kr
713 kr
709 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

till Pollare
709 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Markfäste 206
Markfäste för pollare. Detta fäste skall grävas ned. Djupet är 50 cm
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7722191 |
| Färg | Stål |
| Djup | 179 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Markfäste |
| Bredd | 179 mm |
| EAN-nr | 7042892060000 |

