Beskrivning
Nattvakt Gnosjö Konstsmide är en ”nattvakt” som kombinerar tre funktioner i en och samma produkt. Den kan användas till en eller flera lyktor samtidigt.
Övrigt
- 6,5x7,5x12 cm
- IP43
- Dubbelisolerad (Klass II)
- 6,5x7,5x12 cm
- IP43
- Dubbelisolerad (Klass II)
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 462-250 |
| Effekt/prestanda | 1000 W |
| Färg | Vit |
| Anslutning | 230 |
| IP-Klassning | IP43 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 120 mm |
| Sensor | Ja |
| Bredd | 65 mm |
| EAN-nr | 7318304622501 |

