Övergångskablar Hide-a-lite Garden
Rek. pris 195 kr
79 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Garden
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Övergångskablar Hide-a-lite Garden är övergångskablar till Hide-a-lites Garden-sortiment med adapter för gammal till ny koppling och tvärtom.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Övergångskablar Hide-a-lite Garden är övergångskablar till Hide-a-lites Garden-sortiment med adapter för gammal till ny koppling och tvärtom.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7764765 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Övergångskablar |
| Kabellängd | 0,017 m |
| Material | Plast |
| Bredd | 170 mm |
| Serie | Garden |
| Vikt | 0,028 kg |
| EAN-nr | 7392971135533 |

