PIR-Sensor Markslöjd Garden 24
Rek. pris 649 kr
369 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Garden 24
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Garden 24V rörelsevakt från Markslöjd som används till din belysning.
Dokument
Recensioner
KarinVerifierad köpare
för 4 år sedanLamporna tänds när man är ca 3 meter bort, inte 7 meter som enligt bruksanvisningen, och det är ändå helt mörkt ute.
Peter LVerifierad köpare
för 4 år sedanLätt att montera men den var inte känslig tillräckligt. Det behövde vara riktigt mörkt innan den reagerade på rörelse så jag tog bort den och satte upp ett ljusrelä och dimmer istället ä.
+ Liten, lätt att koppla ihop
- Reagerade för sent på rörelse, går att justera känsligheten
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106940 |
| Färg | Svart |
| Anslutning | Stickkontakt |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 7 cm |
| Höjd | 24 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | Garden 24 |
| Sockel | E27 |
| Typ | Trädgårdsspot |
| Bredd | 9 cm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024568648 |







