Pollare Norlys Lillesand
Rek. pris 4 507 kr
fr.3 456 kr
fr.3 437 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lillesand
3 437 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Pollare Lillesand Alu 1382AL
Pollare i gjuten aluminium. Frostat polykarbonat som avskärmar ljuskällan och sprider ett jämnt och behagligt ljus. Finns i två färger. Finns både med LED och för E27 sockel Olika fästanordningar finns som tillbehör.
Dokument
Recensioner
Gösta MVerifierad köpare
för 2 år sedanPerfekta och snygga
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Effekt | 8,5 W |
| Färg | Aluminium, Grafit |
| Energieffektivitet | A+ |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 120 mm |
| Höjd | 850 mm |
| IP-Klassning | IP55 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 8,5 W |
| Serie | Lillesand |
| Sockel | LED-Modul |
| Typ | Pollare |
| Dimbar | Ja |

