Säkringsbox Markslöjd Spotlight Garden 24 Fuse
Rek. pris 279 kr
199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Spotlight Garden 24 Fuse
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Garden 24 säkringsbox från Markslöjd. Inkluderat 5 st extra säkringar. Den är anpassad för Garden 24 transformator. Den kopplas på direkt efter transformatorn och skyddar transformatorn vid eventuell kortslutning.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Garden 24 säkringsbox från Markslöjd. Inkluderat 5 st extra säkringar. Den är anpassad för Garden 24 transformator. Den kopplas på direkt efter transformatorn och skyddar transformatorn vid eventuell kortslutning.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108332 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spotlight trädgård |
| Kabellängd | 15 m |
| Material | Plast |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Djup | 85 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,2 kg |
| EAN-nr | 7330024602687 |
