Stolpe med Eluttag Eglo Park 4Svart
Rek. pris 987 kr
583 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Park 4
Svart
583 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stolpe med Eluttag Eglo Park 4 är en praktiskt stolpe med fyra eluttag för utomhusbruk. Använd denna stolpe för alla dina elbehov utomhus. IP44.
Varumärke
EgloBeskrivning
Stolpe med Eluttag Eglo Park 4 är en praktiskt stolpe med fyra eluttag för utomhusbruk. Använd denna stolpe för alla dina elbehov utomhus. IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 93426 |
| Färg | Svart |
| Material | Plast/Stål |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Park 4 |
| Produkttyp | Hörnfäste |
| Bredd | 115 mm |
| EAN-nr | 9002759934262 |

