Stolpfäste Westal Harry 60 mm
Rek. pris 1 516 kr
fr.1 348 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stolpfäste Westal Harry 60 mm är ett snyggt fäste anpassad för att användas med en stor glasglob. Armaturen har funnits i Westals sortiment i många år och blivit en klassiker. Glasglob beställs separat.
Varumärke
WestalBeskrivning
Stolpfäste Westal Harry 60 mm är ett snyggt fäste anpassad för att användas med en stor glasglob. Armaturen har funnits i Westals sortiment i många år och blivit en klassiker. Glasglob beställs separat.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Galvaniserad, Svart |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 375 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Stål |
| Serie | Harry |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Stolparmatur |
| Bredd | 300 mm |
| Dimbar | Ja |
