Teleskopstolpe Norlys med Inspektionslucka
fr.4 249 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

med Inspektionslucka
4 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolpe Svart Teleskoperande min,1200mm o max 2200mm Toppdiameter 50mm. Inspektionslucka.
Endast stolpe tillverkad i gjuten aluminium. Teleskoperande min. 1200 mm och max. 2200 mm. Finns i två färger. Inspektionslucka ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 50 mm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Teleskopstolpe |
| Vikt | 9,6 kg |
| Bredd | 230 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 3010B, 3010W |

