Tillbehör Star Trading Connecta Upphäng 5-pack
fr.299 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Connecta Upphäng 5-pack
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tillbehör Star Trading Connecta Upphäng 5-pack är ett tillbehör till Star Tradings kopplingsbara ljusslinga Connecta. För att skapa din egen modell av slinga kan du använda detta upphäng. Använd ljuskällor med max 15W. Levereras i 5-pack.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Tillbehör Star Trading Connecta Upphäng 5-pack är ett tillbehör till Star Tradings kopplingsbara ljusslinga Connecta. För att skapa din egen modell av slinga kan du använda detta upphäng. Använd ljuskällor med max 15W. Levereras i 5-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Färg | Svart, Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Tillbehör |
| Material | Plast |
| Sockel | E27 |
| Höjd | 220 mm |
| Vikt | 0,61 kg |
| Bredd | 50 mm |
| Serie | Connecta |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Sensor | Nej |
