Top Gnosjö Konstsmide Till Monza
Rek. pris 319 kr
269 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Till Monza
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Top Gnosjö Konstsmide Till Monza är en hatt att placera på Monza för att rikta ner ljuset.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7981-000 |
| Djup | 135 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Top Konstsmide Till Monza |
| Bredd | 135 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318307981001 |


