Transformator Markslöjd Spotlight Garden 24
Rek. pris 719 kr
fr.385 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Spotlight Garden 24
385 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Transformator Markslöjd Spotlight Garden 24 är en transformator till Markslöjds system.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Effekt | 36, 60 W |
| Färg | Svart |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP67 |
| Material | Plast |
| Typ | Spotlight trädgård |
| Vikt | 0,55 kg |
| Effekt/prestanda | 36, 60 W |

