Transformator Star Trading System 24 Tillbehör Utebelysning & Trädgårdsbelysning
Rek. pris 259 kr
239 kr
209 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

System 24 Tillbehör Utebelysning & Trädgårdsbelysning
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

System 24 produkter är ett komplett system för trädgårds-, party- och julbelysning. Stamkabeln i systemet ger större flexibilitet och fler kopplingsmöjligheter. Startenhet, transformator för celler 9,6W.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
System 24 produkter är ett komplett system för trädgårds-, party- och julbelysning. Stamkabeln i systemet ger större flexibilitet och fler kopplingsmöjligheter. Startenhet, transformator för celler 9,6W.
Denna transformator från Star Trading System 24 är en oumbärlig komponent för att skapa ett imponerande ljusarrangemang utomhus. Den är perfekt för att skapa stämningsfull belysning längs stigar, i träd, eller för att framhäva arkitektoniska detaljer på byggnader. Med sin IP44-klassning är den säker att använda i alla väderförhållanden. Dessutom är den tillverkad av hållbara material som metall och plast, vilket garanterar lång livslängd. Oavsett om du planerar en fest eller bara vill förbättra din trädgårds estetik, är denna transformator det perfekta valet.
Fördelar: Transformator Star Trading System 24 Tillbehör Utebelysning & Trädgårdsbelysning
- Optimerar ljusarrangemang utomhus
- Ger en säker strömförsörjning till utebelysning
- Möjliggör kreativa belysningslösningar
Fördelar: Transformator Star Trading System 24 Tillbehör Utebelysning & Trädgårdsbelysning
- Optimerar ljusarrangemang utomhus
- Ger en säker strömförsörjning till utebelysning
- Möjliggör kreativa belysningslösningar
Recensioner
Suzana Verifierad köpare
för 3 månader sedanKöpte ny för den gamla som fi haft i 15 år gick sönder. Fungerar bra! Rekommenderas.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 490-71-1 |
| Färg | Svart |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 40 mm |
| Diameter | 40 mm |
| Höjd | 80 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Metall/Plast |
| Serie | System 24 |
| Typ | Transformator |
| Vikt | 0,22 kg |
| Bredd | 40 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482054548 |

