Tripod Nordlux Kettle 110
fr.320 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kettle 110
320 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tripod Nordlux Kettle 110 är ett tillbehör som omvandlar din Kettle till en vacker golvlampa med ben. Lampan är portabel och kan användas på terrassen eller inomhus som en vanlig golvlampa i vardagsrummet. Tillbehöret passar för lampskärmen Kettle i Ø22 mm och Ø36 mm.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Tripod Nordlux Kettle 110 är ett tillbehör som omvandlar din Kettle till en vacker golvlampa med ben. Lampan är portabel och kan användas på terrassen eller inomhus som en vanlig golvlampa i vardagsrummet. Tillbehöret passar för lampskärmen Kettle i Ø22 mm och Ø36 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Natur, Svart |
| Utförande | Bärbar |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Kettle |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Material | Metall, Trä |
| Höjd | 1023, 1029 mm |
| Vikt | 1,3, 1,7 kg |
| Bredd | 367, 370 mm |
| Djup | 320, 325 mm |
