
Bordslampa Gnosjö KonstsmideAssisi Solcell LED
fr. 256 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bordslampa Gnosjö Konstsmide Assisi Solcell LED är en elegant lampa som drivs med solceller och batteri. Den är anpassd för utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart, Vit |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Plast |
| Sockel | HPLED |
| Anslutning | Batteri |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Assisi |
| Ljustemperatur | 4500 K |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Bredd | 190 cm |
| Djup | 190 mm |
| Djup | 190 cm |
| Effekt/prestanda | 0,5 kW |


