Golvlykta Gnosjö Konstsmide Bologna Med LED 7W
2 119 kr
1 779 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Golvlykta Gnosjö Konstsmide Bologna Med LED 7W är en elegant dekorationsbelysning för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7530-750 |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | G |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Utförande | LED 7W |
| Höjd | 455 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Serie | Bologna |
| Sockel | HPLED |
| Produkttyp | Golvlykta |
| Bredd | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318307530759 |



