
Lampupphäng PR HomeFlex Out UtomhusVit, Kabellängd: 5 m
199 kr 256 kr
Spara 22 %
Kampanj
41 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit
Kabellängd

Flex Out Utomhus
Vit, Kabellängd: 5 m 199 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lampupphäng PR Home Flex Out Utomhus är en pendel med kabel i gummi för upphängning utomhus. Använd den med någon av PR Homes fina Outdoor-skärmar eller endast med stor globlampa.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1215010 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Kabellängd | 5 m |
| Höjd | 5000 mm |
| Vikt | 0,66 kg |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Gummi |
| Serie | Flex Out |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Lampupphäng |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 50 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 50 mm |
| EAN-nr | 7330976103782 |



