Utomhusdekoration Star Trading Orby
Rek. pris 379 kr
fr.335 kr
fr.198 krFrån 41 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Orby
198 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utomhusdekoration Star Trading Orby är en stilren belysning för din trädgård i form av ett rökfärgat klot. 230V och för ljuskällor med E27 sockel (medföljer ej). Variera ljusskenet med olika ljuskällor.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Orby är en stilren belysning för din trädgård i form av ett rökfärgat klot. 230V och för ljuskällor med E27 sockel (medföljer ej). Variera ljusskenet med olika ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Utomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Orby |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 240, 340, 440 mm |
| Vikt | 0,61, 0,95, 1,45 kg |
| Bredd | 200, 300, 400 mm |
| Djup | 200, 300, 400 mm |
| Diameter | 200, 300, 400 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |








