









Utomhusdekoration Star TradingOrbyHöjd: 340 mm
569 kr 599 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Höjd

Orby
Höjd: 340 mm 569 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Orby är en stilren belysning för din trädgård i form av ett rökfärgat klot. 230V och för ljuskällor med E27 sockel (medföljer ej). Variera ljusskenet med olika ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 803-88 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Utomhusdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Orby |
| Djup | 300 mm |
| Djup | 300 cm |
| Diameter | 300 mm |
| Höjd | 340 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Vikt | 0,95 kg |
| Bredd | 300 mm |
| Bredd | 300 cm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482049353 |
