Utomhusdekoration Star Trading Firework Outdoor 160L
Rek. pris 299 kr
239 kr
123 krSpara 49 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Firework Outdoor 160L
123 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Firework för utomhus bruk. Lys upp trädgården med dessa stämningsfulla dekorationer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 860-33-1 |
| Effekt | 0,064 W |
| Antal Ljuskällor | 160 st |
| Färg | Svart |
| Utförande | Varmvit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Utomhusdekoration |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 1100 mm |
| Vikt | 0,26 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 360 mm |
| Serie | Firework Outdoor |
| Djup | 360 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Diameter | 360 mm |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 126 lumen |
| EAN-nr | 7391482045836 |


