Utomhusdekoration Star Trading GardenLight Stone
fr.1 049 kr
fr.759 krFrån 27 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

GardenLight Stone
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utomhusdekoration från Star Trading. Skapa en stämningsfull atmosfär på uteplatsen, altanen, balkongen eller i trädgården. Förändra ljusskenet genom att prova olika typer av ljuskällor (max 25W).
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration från Star Trading. Skapa en stämningsfull atmosfär på uteplatsen, altanen, balkongen eller i trädgården. Förändra ljusskenet genom att prova olika typer av ljuskällor (max 25W).
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Plast |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | GardenLight Stone |
| IP-Klassning | IP44, IP65 |
| Höjd | 380, 480 mm |
| Vikt | 1,5, 2,9 kg |
| Bredd | 400, 500 mm |
| Djup | 400, 500 mm |




