
Dörrstopp Beslag Design BuggyMattsvart
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 259 kr
207 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Buggy
Mattsvart
207 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dörrstopp Buggy är den optimala kombinationen av stil och funktion. Med en modern och sofistikerad design är detta ett tillbehör som inte bara skyddar dina dörrar och väggar, utan även lyfter estetiken i rummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Dörrstopp Buggy är den optimala kombinationen av stil och funktion. Med en modern och sofistikerad design är detta ett tillbehör som inte bara skyddar dina dörrar och väggar, utan även lyfter estetiken i rummet.
Buggy är designad med hållbara material som aluminium och silikon vilket gör den till ett säkert och tidlöst alternativ.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 753136-11 |
| Färg | Matt Svart |
| Material | Aluminium/Gummi |
| Höjd | 47 mm |
| Bredd | 47 mm |
| Djup | 47 mm |
| Montering | Golv |
| Serie | Buggy |
| Produkttyp | Dörrstopp |
| EAN-nr | 7316180027083 |



