
Dörrstopp Beslag Design Helix Stripe
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.243 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Helix Stripe
243 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Helix Stripe är en elegant dörrstopp med en räfflad yta och gummirand som dämpar och skyddar dörren. Finns i olika utföranden och passar bra i alla rum och miljöer. Kombinera gärna med andra produkter i Beslag Design Helix Stripe-serien för att få en snygg helhet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix Stripe är en elegant dörrstopp med en räfflad yta och gummirand som dämpar och skyddar dörren. Finns i olika utföranden och passar bra i alla rum och miljöer. Kombinera gärna med andra produkter i Beslag Design Helix Stripe-serien för att få en snygg helhet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Antik Brons, Matt Svart, Mässing, Mörk Brons, Rostfri Look |
| Material | Aluminium, Aluminium/Gummi |
| Höjd | 36, 38 mm |
| Längd | 38 mm |
| Djup | 36 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Serie | Helix |
| Typ | Dörrstopp |
| Diameter | 38 mm |
| Låsbar | Nej |
| Montering | Golv |
| Ytbehandling | Brons, Mässing, Rostfri, Svart |

