
Dörrstopp Beslag Design Helix StripeMörk Brons
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 359 kr
339 kr
299 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörk Brons

Helix Stripe
Mörk Brons
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Helix Stripe är en elegant dörrstopp med en räfflad yta och gummirand som dämpar och skyddar dörren. Finns i olika utföranden och passar bra i alla rum och miljöer. Kombinera gärna med andra produkter i Beslag Design Helix Stripe-serien för att få en snygg helhet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix Stripe är en elegant dörrstopp med en räfflad yta och gummirand som dämpar och skyddar dörren. Finns i olika utföranden och passar bra i alla rum och miljöer. Kombinera gärna med andra produkter i Beslag Design Helix Stripe-serien för att få en snygg helhet.
Medföljer en 4x45mm försänkt träskruv. Skruven sticker ut 40mm ur monteringsdelen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 753114-41 |
| Färg | Mörk Brons |
| Material | Aluminium/Gummi |
| Höjd | 38 mm |
| Längd | 38 mm |
| Djup | 36 mm |
| Serie | Helix |
| Produkttyp | Dörrstopp |
| Diameter | 38 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180031806 |






