Dörrstopp Blomus EntraAntracit, 4 cm
329 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antracit

Entra
Antracit, 4 cm
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

ENTRA väggmonterat dörrstop från Blomus är en högkvalitativ och funktionell lösning för ditt hem. Det väggmonterade dörrstoppet är tillverkat i rostfritt stål med en buffert av mjuk plast. Mått: Ø2,5cm H4cm. Material: Rostfritt stål, pulverlackerad plast.
Varumärke
blomusBeskrivning
ENTRA väggmonterat dörrstop från Blomus är en högkvalitativ och funktionell lösning för ditt hem. Det väggmonterade dörrstoppet är tillverkat i rostfritt stål med en buffert av mjuk plast. Mått: Ø2,5cm H4cm. Material: Rostfritt stål, pulverlackerad plast.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 66713 |
| Färg | Antracit |
| Material | Rostfritt stål/pulverlackerad plast |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Längd | 40 mm |
| Montering | Vägg |
| Serie | Entra |
| Typ | Dörrstopp |
| EAN-nr | 4008832798351 |
