Dörrstopp Blomus StopMatt rostfritt stål, 2 kg
949 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt rostfritt stål

Stop
Matt rostfritt stål, 2 kg
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

STOP dörrstop från Blomus är enkel och funktionell, du behöver endast placera den på golvet. Dörrstoppet är tillverkat av högkvalitativt rostfritt stål och har en gummidämpare både på botten och runt om. Mått: Ø9cm H4,5cm. Vikt: 1kg. Material: Rostfritt stål, silikon.
Varumärke
blomusBeskrivning
STOP dörrstop från Blomus är enkel och funktionell, du behöver endast placera den på golvet. Dörrstoppet är tillverkat av högkvalitativt rostfritt stål och har en gummidämpare både på botten och runt om. Mått: Ø9cm H4,5cm. Vikt: 1kg. Material: Rostfritt stål, silikon.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68306 |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Material | Matt rostfritt stål, Gummi |
| Bredd | 90 mm |
| Längd | 90 mm |
| Vikt | 2 kg |
| Montering | Golvstående |
| Serie | Stop |
| Typ | Dörrstopp |
| EAN-nr | 4008832683060 |

