Dörrstopp Blomus StopSvart, 1 kg
749 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Stop
Svart, 1 kg
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

STOP dörrstop från Blomus är enkel och funktionell, du behöver endast placera den på golvet. Dörrstoppet är tillverkat av högkvalitativt rostfritt stål och har en gummidämpare både på botten och runt om. Mått: Ø9cm H4,5cm. Vikt: 1kg. Material: Rostfritt stål, silikon.
Varumärke
blomusBeskrivning
STOP dörrstop från Blomus är enkel och funktionell, du behöver endast placera den på golvet. Dörrstoppet är tillverkat av högkvalitativt rostfritt stål och har en gummidämpare både på botten och runt om. Mått: Ø9cm H4,5cm. Vikt: 1kg. Material: Rostfritt stål, silikon.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68307 |
| Färg | Svart |
| Material | Matt rostfritt stål, Gummi |
| Bredd | 90 mm |
| Längd | 90 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Montering | Golvstående |
| Serie | Stop |
| Typ | Dörrstopp |
| EAN-nr | 4008832683077 |

