Dörrstopp HOPPE E487 Väggmontering
232 kr
30 dagars prisgaranti

E487 Väggmontering
232 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Dörrstopp HOPPE E487 Väggmontering är ett dörrstopp för väggmontage. Höjd 20 mm, diameter 32 mm.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H606511 |
| Färg | F69 Rostfri |
| Material | Rostfritt |
| Höjd | 20 mm |
| Längd | 40 mm |
| Djup | 40 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Montering | Vägg |
| Serie | E487 |
| Typ | Dörrstopp |
| EAN-nr | 4012789437874 |

