



Handtag Beslag DesignOmega 160 ccAntik Mässing
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
207 kr 259 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Antik Mässing

Omega 160 cc
Antik Mässing 207 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Omega i borstad mässing är ett minimalistiskt aluminiumhandtag med en rustik känsla som ger karaktär till inredningen. Dess avrundade form och fina linjer gör det unikt och förfinar möblerna där det monteras. Handtag Omega finns tillgänglig i två olika c/c mått, och genom att kombinera de två måtten i ett kök kan en visuell dynamik skapas som förhöjer köksinredningen.
Varumärke
Beskrivning
Omega i borstad mässing är ett minimalistiskt aluminiumhandtag med en rustik känsla som ger karaktär till inredningen. Dess avrundade form och fina linjer gör det unikt och förfinar möblerna där det monteras. Handtag Omega finns tillgänglig i två olika c/c mått, och genom att kombinera de två måtten i ett kök kan en visuell dynamik skapas som förhöjer köksinredningen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 317476-11 |
| Färg | Antik Mässing |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 190,5 mm |
| Material | Zink/Zinc Alloy |
| Djup | 7,5 mm |
| Höjd | 38,6 mm |
| Utförande | Antik Mässing/Antique Brass |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Omega |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180028936 |



