
Handtag Beslag Design RiffMattsvart, Längd: 156 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 169 kr
132 kr
116 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart Matt
CC-mått:
128 mm

Riff
Mattsvart, Längd: 156 mm
116 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Beslag Design Riff är ett tilltalande handtag med lättrad yta och en snygg design. Riff finns i mattsvart utförande och passar bra att kombinera med Knopp Riff och Dörrhandtag Riff i samma serie.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Riff är ett tilltalande handtag med lättrad yta och en snygg design. Riff finns i mattsvart utförande och passar bra att kombinera med Knopp Riff och Dörrhandtag Riff i samma serie.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351020-11 |
| Färg | Svart Matt |
| CC-mått | 128 mm |
| Längd | 156 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Utförande | Mattsvart/Matt Black |
| Serie | Riff |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180024365 |








