
Handtag Beslag DesignRille Mini
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 229 kr
!
fr. 219 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj CC-mått
Beskrivning
Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 373003-11B |
| Färg | Borstad Mässing, Borstad Svart, Rostfri Look |
| CC-mått | 160, 320 mm |
| Längd | 190, 350 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Serie | Rille Mini |
| Typ | Handtag |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Borstad Svart/Brushed Black, Rostfri Look/Stainless Steel L |




