






Handtag IföElegant 41 mmVit
Rek. pris 158 kr
!
99 kr 111 kr
Spara 11 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Elegant 41 mm
Vit99 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handtag Ifö Elegant 41 mm är ett klassiskt handtag med cc-mått: 32 mm. Det passar bra på badrumsmöbler.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
|---|---|
| Art.Nr. | 502.480.01.1 |
| Färg | Vit |
| CC-mått | 32 mm |
| Längd | 41 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 9 mm |
| Vikt | 0,049 kg |
| Produkttyp | Handtag |
| Serie | Elegant |
| RSK-nr | 8917711 |
| EAN-nr | 4025410608789 |



