Handtag Vedum Krasse 128 ccMässing
220 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Krasse 128 cc
Mässing
220 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
VedumBeskrivning
Handtag Vedum Krasse har en klassisk design och ett cc-mått på 128 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 31312 |
| Färg | Mässing |
| CC-mått | 128 mm |
| Bredd | 147 mm |
| Djup | 21 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7332936077102 |

