Lådhandtag Habo Selection TS 1
fr.751 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lådhandtag Habo Selection TS 1 är ett designat lådhandtag av mässing. Kombinationen blank/borstad innebär att handtagets baksida är i krom-/mässingsutförande och framsidan är borstad. Designad av Thomas Sandell.
Varumärke
Habo SelectionBeskrivning
Lådhandtag Habo Selection TS 1 är ett designat lådhandtag av mässing. Kombinationen blank/borstad innebär att handtagets baksida är i krom-/mässingsutförande och framsidan är borstad. Designad av Thomas Sandell.
Egenskaper
| Varumärke | Habo Selection |
| Färg | Krom, Mässing |
| Längd | 111, 207 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 36 mm |
| Serie | TS |
| Typ | Lådhandtag |
| CC-mått | 96, 192 mm |
