Dörrhandtag Millers 9212
fr.480 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dörrhandtag Millers 9212
480 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Innerdörrhandtag från Miller`s som monteras med genomgåenge skruv. För dörrtjocklek 38-42 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Matt Krom, Matt Nickel |
| Längd | 115 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 60 mm |
| Produkttyp | Innerdörrhandtag |
| Detaljer | 1 st innehåller 1 par |
| Passande Dörrtjocklek | 38-42 mm |
| Ytbehandling | Matt Krom, Matt Nickel |

