Dörrhandtag Millers 94008
616 kr
30 dagars prisgaranti

Dörrhandtag Millers 94008
616 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Innerdörrhandtag med WC-skylt från Miller`s som monteras med träskruv. För dörrtjocklek 38-42 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 1118-CH1-SB |
| Färg | Matt Krom |
| Längd | 110 mm |
| Material | Zink |
| Bredd | 40 mm |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 215 mm |
| Ytbehandling | Matt Krom |
| Produkttyp | Innerdörrhandtag |
| Detaljer | 1 st innehåller 1 par |
| Passande Dörrtjocklek | 38-42 mm |
| EAN-nr | 7391186940086 |

