
Handtagsset HOPPE996S WC HandikappanpassatF9 Rostfri Nyans
2 286 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: F9 Rostfri Nyans

996S WC Handikappanpassat
F9 Rostfri Nyans2 286 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtagsset HOPPE 996S WC Handikappanpassat är ett handikappanpassat handtagsset för dörrar med modullås. Avsett för dörrtjocklek 37-62 mm. Vändbart hö/vä. Överdel handtag insida låser uppåt/utvändig röd/vit markering, nederdel handtag utsida/blind insida. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
Beskrivning
Handtagsset HOPPE 996S WC Handikappanpassat är ett handikappanpassat handtagsset för dörrar med modullås. Avsett för dörrtjocklek 37-62 mm. Vändbart hö/vä. Överdel handtag insida låser uppåt/utvändig röd/vit markering, nederdel handtag utsida/blind insida. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
|---|---|
| Art.Nr. | H11592242 |
| Färg | F9 Rostfri Nyans |
| Längd | 190 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Ytbehandling | Stål |
| Passande Dörrtjocklek | 37-62 mm |
| Utförande | Utvändig |
| Serie | 996S |
| Typ | Toalettbehör |
| EAN-nr | 4012789560206 |

