Innerdörrhandtag Beslagsboden Design B875Krom/Ek
313 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom/Ek

Design B875
Krom/Ek
313 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Innerdörrhandtag Design från Beslagsboden. Komplett med nyckelskylt och genomgående skruvar.
Övrigt
- Grepplängd: 117 mm
- Rosettens diameter: 51 mm
- WC-beslag till trycke: B810K
- Täckskylt till trycke: B219K
- Grepplängd: 117 mm
- Rosettens diameter: 51 mm
- WC-beslag till trycke: B810K
- Täckskylt till trycke: B219K
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B875EKN |
| Färg | Krom/Ek |
| Längd | 130 mm |
| Diameter | 24 mm |
| Material | Zink/Trä |
| Djup | 52 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Montering | Skruvas |
| Ytbehandling | Polerad Krom |
| Typ | Innerdörrhandtag |
| EAN-nr | 7391447086805 |

