


Handtag Beslag DesignArchiveValnöt, L: 240 mm
1 recension
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 279 kr
!
182 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Valnöt
CC-mått

Archive
Valnöt, L: 240 mm 182 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Archive är ett handtag från Beslag Design i trä som gör köket mer ombonat.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 163125-11 |
| Färg | Valnöt |
| CC-mått | 192 mm |
| Längd | 240 mm |
| Material | Trä |
| Bredd | 33 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Archive |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180008402 |



