
Handtag Beslag DesignArpa/BrickaSvart, Längd: 230 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
349 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
CC-mått

Arpa/Bricka
Svart, Längd: 230 mm 349 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 373102-11 |
| Färg | Svart |
| CC-mått | 192 mm |
| Längd | 230 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Serie | Arpa |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180022729 |




